İçeriği Geç

Detaylar Geri Dön

GERİ DÖNÜŞÜMÜN ÖNEMİ

Geri Dönüşüm Nedir ?
İsrafın önlenmesi, kaynakların daha verimli kullanılması, atık oluşum sebeplerinin gözden geçirilerek atık oluşumunun engellenmesi veya en aza indirgenmesi, atığın oluşması durumunda,kaynağında ayrı toplanması ve geri kazanım sağlanmasını kapsayan atık yönetimi olarak tanımlanan bir hedeftir.
Dünya üzerindeki nüfus artarken tüketimde de azımsanamayacak şekilde bir artış yaşanmakta ve bu da doğal kaynaklarımız üzerindeki baskıyı artırarak dünyanın dengesini bozmaktadır. Kaynaklarımız her geçen gün artış sağlayan ihtiyaçlara  ve nüfusa yetişememektedir.
Hal böyle olunca da doğal kaynakların verimli kullanılmasının önemi daha da ortaya çıkmaktadır. Son yıllarda tüm dünyada geri dönüşüm uygulama çalışmaları hem bireysel hem kurumsal anlamda  yaygınlaşmaktadır ve daha da yaygınlaştırılmalıdır ki temiz çevre ve gelecek nesillere yaşanabilir bir dünya bırakabilelim.
Bizde Şelale Pazarlama olarak bu bağlamda ,pet, preform ,deşe, karton, kapak,cd ve daha birçok plastiği "Geri Kazanım TAT" lisansımızla  kaynağından toplayarak geri kazandırma faaliyetlerimize giderek artan potansiyelimizle devam ediyoruz. 

Temiz çevre,temiz toplum !
damacana,geri dönüşüm, çapak, damacana çapağı, pc, polikarbon,sıfır atık, tat lisansı, ambalaj atığı geri kazanım, water, water bottle 5 gallon ,polycarbonate

MENÜ